Aktualności

Relacja z przedstawienia teatralnego w SDK , klasa 1d i 3a

W dniu 18.11.2019 r. klasy 1 d i 3 a pod opieką pani Agaty Sody, pani Zofii Kulpińskiej i pani Beaty Joniak wybrały się do Sanockiego Domu Kultury na przedstawienie teatralne pt: „ Shrek ” przygotowane przez aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.

Czytaj więcej...

Relacja z Miejskich Zawodów Strzeleckich dla młodzieży z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W dniu 8 listopada, na strzelnicy LOK w Brzozowie odbyły się miejskie zawody strzeleckie dla młodzieży z okazji 101 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku oraz Sanockie Stowarzyszenie Strzeleckie „SAGITTARIUS”. 

W ten sposób młodzież uczciła 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. W zawodach wzięły udział dzieci i młodzież z SP1 w Sanoku, SP2 w Sanoku SP1 w Lesku oraz klasy mundurowe ZS nr 2 w Sanoku. Uczniowie ze szkoły podstawowej trenują strzelectwo sportowe podczas zajęć koła strzeleckiego SP1 w Sanoku, które prowadzi Paweł Stefański, a uczniowie ZS2 w ramach lekcji w szkole. Ogółem startowało 26 zawodników czterech z klas V, ośmiu z klas VI-VIII i czternastu z Technikum.

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

sto

OGŁOSZENIE

W sobotę 7 grudnia 2019r. odbędzie się   XXII. Mikołajkowy Turniej Rodzinny    organizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół SP1 w Sanoku. Startują w nim tradycyjnie rodzic (lub inny dorosły opiekun) + dziecko.

Zapraszamy uczniów klas 1 – 3.

Turniej odbędzie się w dużej sali gimnastycznej - wejście
od strony sali, początek o godz. 9.00,  czas trwania ok. 2-2,5  godz. Obowiązują: obuwie i stroje sportowe oraz dobry humor. Ponieważ część szkoły z szatniami będzie zamknięta, prosimy
w piątek zabrać z szatni obuwie sportowe.

Zgłoszenia pisemne par rodzinnych  przyjmują wychowawcy
oraz p. Roman Lechoszest do poniedziałku 25 listopada.

DZIELIMY SIĘ RADOŚCIĄ

Już po raz dziewiąty w dniach od 13 do 15 listopada odbywał się w naszej szkole KIERMASZ ZABAWEK. Najpierw uczniowie podarowali część swoich maskotek, a następnie  były one sprzedawane za złotówkę. Kiermasz cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Na każdej przerwie stoisko było oblegane przez uczniów. Kupowanie zabawek za złotówkę dostarczało dzieciom dużo radości. Każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Czytaj więcej...

Mała Liga Matematyczna klas 1-3 (Etap I)

Mała Liga Matematyczna klas 1-3 (Etap I)
Do pierwszego etapu Małej Ligii Matematycznej przystąpiło aż 55 pierwszo-, 59 drugo- i 37 trzecioklasisów. Wyniki uczniów poszczególnych klas przedstawiają się następująco:

Czytaj więcej...

ZEBRANIA RODZICÓW

Dyrekcja SP1 w Sanoku informuje, że zebrania rodziców odbędą się według następującego harmonogramu::

19.11.2019 tj. wtorek  -  zebrania rodziców uczniów klas 1 – 3

Kl. I – godz.16.30

Kl. II – godz. 17.00

Kl. III  - godz. 17.30

20.11.2019 tj. środa – zebrania rodziców uczniów klas 4 – 8

Godz. 16.30 – rodzice z klas 4, 5, 6 - spotkanie w stołówce szkolnej a następnie

 w salach z wychowawcami.  

Godz. 17.00 – rodzice z klas  7 – 8.

Rodziców uczniów kas 4 – 6 zapraszamy o godz. 16.30 do stołówki szkolnej na spotkanie z psychologiem p.

 Łukaszem Matuszem z Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Rodzinnej w Sanoku na temat „Stawianie wymagań, wzmacnianie dobrych zachowań, wspieranie samodzielności, budowanie poczucia wartości dziecka, jako alternatywa zachowań przemocowych”.