Aktualności

Dzień Chłopaka w klasie 1 „B” 

Dzień Chłopaka to święto obchodzone 30 września przez najmłodszych (a w zasadzie nie tylko najmłodszych) przedstawicieli płci męskiej. Również chłopcy z klasy 1 „B” świętowali ten dzień, choć jest on zdecydowanie mniej popularny niż znany wszystkim od dawien dawna Dzień Kobiet. Jednak zarówno Panie, jak i uczennice nie zapomniały o tym, że w tym wyjątkowym dniu warto docenić i uszczęśliwić tych wspaniałych, niesamowitych dwunastu młodych panów, którzy niedawno rozpoczęli naukę w klasie 1 „B”. Tak więc nie obyło się bez niespodzianki, odśpiewania płynących prosto z serca „Stu lat” oraz wręczenia upominków.

Czytaj więcej...

Opłata za obiady w październiku

Kierownik  świetlicy informuję ,że opłata za obiady

w miesiącu październiku    wynosi  110  zł.

Wpłaty można dokonać  na konto szkoły  .

Nr konta:  32 8642 0002 2001 0067 0607 0004

Otwarcie sezonu sportowego.

20200923 121002W dniu 22.09.2020 r. odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe.

Indywidualne zawody w lekkiej atletyce otworzyły sezon sportowy dla kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( rocznik 2006 i 2007). Każdy zawodnik startował w jednej konkurencji.

      Naszą szkołę reprezentowali:

Czytaj więcej...

Pieczenie tortów w 1A

IMG 4281W czwartek 24 września uczniowie klasy 1a  w czasie zajęć z kreatywności przygotowali wspaniałe torty z plasteliny. Każdy uczeń samodzielnie wykonał część tortu, a następnie połączyliśmy je w całość. Na „upieczonych” tortach zostały umieszczone i zapalone świeczki. Dzieci zdecydowały, że będziemy świętować klasowe urodziny i odśpiewały "Sto lat”. Na chwilę ściągnęły maseczki, żeby zrobić pamiątkowe zdjęcia. Później na wszystkich czekała miła niespodzianka, ponieważ jeden z tortów był prawdziwy. Każdy uczeń otrzymał kawałek tortu, który według oceny dzieci był bardzo smaczny. Zajęcia dostarczyły dzieciom dużo radości. IMG 4282

 

 

 

IMG 4284

 

 

 

 

 

Zofia Kulpińska

UBEZPIECZENIE DZIECKA

SKŁADKA NA UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie od 1 września 2020 do 31.08.2021r. dla dzieci na bieżący rok szkolny - Rada Rodziców wybrała ofertę InterRisk. Suma ubezpieczenia dla każdego ucznia wynosi 26 000,00 zł to  za 1% uszczerbku 260,00 zł przy składce 40 zł za dziecko.

Zakres wybranego ubezpieczenia obejmuje dodatkowo następstwa nieszczęśliwych wypadków doznane w związku z wyczynowym uprawianiem sportu (bez dodatkowej opłaty).

Wpłaty osób zainteresowany tą ofertą prosimy wpłacić do 15.10.2020, przy jednoczesnym złożeniu / wysłaniu na email listy osób opłacających składkę ubezpieczeniową. Lista deklarująca chęć objęcia dziecka ubezpieczeniem jest obowiązkowa i jednocześnie wyraża zgodę rodziców na Ogólne Warunki Umowy w załączniku.

Czytaj więcej...

"Mistrzynie w Szkołach"

Drodzy Uczniowie

Projekt "Mistrzynie w Szkołach" - to wyjątkowa lekcja wf-u skierowana dla dziewcząt z sanockich szkół. To spotkanie z "Mistrzyniami" czyli medalistkami olimpijskimi, Mistrzostw Świata i Europy rozmaitych dyscyplin. 

Projekt organizowany jest przez Fundację Otylii Jędrzejczak, a sama Otylia Jędrzejczak jest zawsze obecna i motywuje uczestniczki podczas projektu.

Lekcja w-fu odbędzie się w Sanoku w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku przy ul. Adama Mickiewicza 21 już 7 października 2020r..

Organizatorzy zapewniają, że projekt będzie zorganizowany i będzie odbywał się zgodnie ze wszystkimi obostrzeniami i wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego SARS–CoV 2.

Fundacja decyduje, która z osób zgłoszonych ze szkoły będzie uczestniczyć w tej wyjątkowej lekcji. Należy wówczas wypełnić dwa dodatkowe dokumenty: tj. zgoda na upublicznienie wizerunku oraz ankietę zdrowotną dot. COVID-19.


Zachęcam do udziału w tym spotkaniu, przy czym mogą w nim uczestniczyć dziewczęta, które maja 13 lat (podaje się rok urodzenia), oczywiście za wiedzą i zgoda RODZICA.
Zgłoszenia przyjmuje p. Roman Lechoszest.

Maria Korżyk- dyrektor SP1 Sanok

Nowy Plan Lekcji

komunikatUwaga nowy plan lekcji obowiązujący od poniedziałku 21 września 2020 r. znajduje się u góry strony w zakładce "PLAN LEKCJI"