Aktualności

Konsultacje indywidualne

Dyrekcja Szkoły uprzejmie informuje, że zgodnie z Planem Pracy Szkoły na rok 2017/2018, dnia 18.12.2017r. w godz. 17.00 -18.30 odbędą się indywidualne spotkania z rodzicami.

Zapraszamy.

Teatrzyk dla Gości

13 grudnia 2017r. naszą szkołę dwukrotnie odwiedzili goście - w godzinach przedpołudniowych były to dzieci z Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 3 w Sanoku, a w godzinach popołudniowych rodzice uczniów klas trzecich naszej szkoły.

Powodem tych spotkań stało się przedstawienie "Jak Strach na Wróble szukał posady”, które kolejny raz wystawiło Koło Teatralne prowadzone przez panią Alinę Statkiewicz.

Czytaj więcej...

„Jak Strach na Wróble szukał posady” - przedstawienie

8 grudnia 2017r. odbyła się premiera przedstawienia teatralnego „Jak Strach na Wróble szukał posady”, wystawianego przez członków Kółka Teatralnego prowadzonego przez panią Alinę Statkiewicz. Gośćmi honorowymi byli pani dyrektor Lidia Mackiewicz - Adamska oraz pan dyrektor Marek Mazepa.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mikołajem w "Urwisie”

6 grudnia 2017r. uczniowie klasy 3e i 3f już z samego rana wyruszyli na spotkanie ze Świętym Mikołajem do sali zabaw "Urwis”. To długo oczekiwane spotkanie poprzedziły wesołe zabawy integracyjno - ruchowe w sali pełnej dmuchanych zjeżdżalni, labiryntów i różnorodnych zabawek - słowem, raju dla dzieci.

Po wyczerpujących zabawach do wszystkich dzieci przybył długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj.

Czytaj więcej...

Z wizytą u Świętego Mikołaja!

6 grudzień to data na którą z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci i właśnie w tym dniu klasy 3 „B” i 3 „C” wybrały się do sali zabaw „Urwis”, by tam cieszyć się ze spotkania z grudniowym bohaterem. I choć zabawom nie było końca, bo zjeżdżalnie, drabinki, huśtawka, baseny z kulkami i wiele, wiele innych atrakcji dały dzieciom ogrom radości, to jednak najważniejsze było w tym dniu spotkanie ze starszym, brodatym panem w czerwonym stroju – Świętym Mikołajem.

Czytaj więcej...

Święty Mikołaj w kl. 3 d.

Dzień 6 grudnia był pełen niespodzianek dla uczniów klasy 3d. Tuż po pierwszym dzwonku zawitał do klasy Święty Mikołaj, który rozdał dzieciom słodkie prezenty. Dzieci obiecały postarać się o dobre wyniki w nauce i w zachowaniu, aby Święty Mikołaj za rok znów je odwiedził.

Następnie uczniowie pod opieką wychowawczyni i p. Moniki Kopczyk udali się do SDK.

Czytaj więcej...

Zimowe szaleństwa 3 B

Uczniowie klasy 3 B czuli nieopisaną radość widząc za oknem pierwszy śnieg, który – można powiedzieć – spadł akurat na wizytę świętego Mikołaja. Choć białego puchu wcale nie było dużo, dzieci nie mogły powstrzymać się, by tą swoją radość przelać na energię i… stworzyć śniegowe arcydzieła. Ze śniegu bowiem powstawały nie tylko bałwany, ale również niedźwiadki i kotki.

Czytaj więcej...