Aktualności

Dzień postaci z bajek – klasa 3 „B”

 Bajki oglądać lubi każdy, ale czy każdy wie, dlaczego bajkowe postacie mówią? Skąd ich głos, śmiech i emocje? Dzieci z klasy 3 “B” potrafią już bez wahania odpowiedzieć na te pytania. Mało tego, potrafią efektownie naśladować swoje ulubione postacie z bajek. W naszej klasie zawitał Król Julian, kot Garfield, Kubuś Puchatek, Minionki, księżniczka Elza i wiele, wiele innych bohaterów, po tym, jak w dniu 6.11.2017 r. przeprowadzone zostały zajęcia pt. "Skąd ten głos i co to takiego jest dubbing?"

Czytaj więcej...

Festiwal owocowo-warzywny

W dniu 27.10.2017r. w naszej szkole odbył się "Festiwal owocowo-warzywny”.

Celem uroczystości było zachęcenie uczniów do prowadzenia zdrowego stylu życia, spożywania owoców i warzyw oraz aktywności fizycznej.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie - 2. listopada 2017 r.

Dyrektor Szkoły uprzejmie informuje, że zgodnie z Planem Pracy Szkoły 2. listopada 2017r. jest dniem wolnym od nauki szkolnej.

Szkoła zapewnia opiekę wszystkim uczniom w świetlicy szkolnej: dla uczniów uczęszczających na co dzień do świetlicy w godzinach od 6.30 do 16.30, pozostałym uczniom w godzinach trwania zajęć lekcyjnych wynikających z podziału godzin.

W tym dniu stołówka szkolna jest czynna w godzinach od. 11.30 do 14.30.

Zajęcia z kreatywności w kl. 1 a

 

Pokaz mody

Dzieci przygotowywały ciekawe stroje. Potem prezentowały je spacerując po zielonym dywanie w rytm muzyki. Modele i modelki zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 

 

Klasowe urodziny

Czytaj więcej...

Pasowanie na Ucznia

Fotorelacja z Pasowania na Ucznia - zdjęcia przesłal Pan Bartosz Mleczko.

Konkurs „Przepis na zdrową przekąskę” - klasa 3 "B"

W klasie 3 „B” konkurs „Przepis na zdrową przekąskę” cieszył się wielkim zainteresowaniem uczniów naszej klasy. Gdy tylko dzieci dowiedziały się o nim, od razu dzieliły się między sobą pomysłami. I choć na co dzień trudno im odmówić słodyczy czy fast food’ów, okazuje się, że zdrowe przekąski wcale nie są im obce, a nawet wręcz przeciwnie – w klasie 3 „B” nie było dziecka, które nie potrafiłoby wymienić chociaż kilku przykładów zdrowych deserów czy podwieczorków.

Czytaj więcej...