Aktualności

Życzenia Bożonarodzeniowe

choinkaDrodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele

 Pracownicy Administracji i Obsługi

życzymy zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.

Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili refleksji.

Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym

życzy

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.

Życzenia Świateczne

36zW tym świątecznym nastroju

składamy całej społeczności szkolnej serdeczne życzenia

wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery,

ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia

towarzyszą wszystkim przez cały Nowy 2018 Rok.

Lśni dookoła choinkowy blask, niebo pełne śniegu, niebo pełne gwiazd. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom, a Nowy Rok blasku doda Waszym dniom.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Dyrekcji szkoły, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom administracji i obsługi szkoły, Uczniom oraz wszystkim Rodzicom

Samorząd Uczniowski

Życzenia bożonarodzeniowe od klasy 3 „B”

 „Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,

Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.

Niebo ziemi, niebu ziemia

Wszyscy wszystkim ślą życzenia,

Drzewa ptakom, ptaki drzewom

Tchnienie wiatru płatkom śniegu…”.

Czytaj więcej...

Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny

„Miłość rodzi się w sercu, wyraża się słowem ale żyje czynem…”

Pamiętając przesłanie św. Józefa Pelczara -19 grudnia 2017r. w Klubie Górnika już po raz dziesiąty zebrali się ludzie dobrego serca, którzy wsparli naszą szczytną akcję - Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny "Kolędo leć, by ogrzać serca…". Koncert zorganizowany został na rzecz Fundacji Czas Nadziei. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 i absolwentów Gimnazjum nr 1 w Sanoku. Organizatorkami tego przedsięwzięcia były jak co roku p. Joanna Marć oraz p. Anna Rolnik.

Czytaj więcej...

Boże Narodzenie - akademia

„Przyszedł, aby nam pomóc żyć: żeby poprzez naszą małość, podłość, nędzę, poprzez chęć prześlizgnięcia się przez świat w wygodzie i spokoju potrafiła się przebić nasza wspaniałość; żebyśmy, mali spryciarze, potrafili rzucić na szalę służby Dobru - siebie samych…” – takie przemyślenia pozostawiły po sobie Jasełka, które dwukrotnie wystawione zostały w dniu 21.12.2017 r. na szkolnej auli.

Uczniowie klas 3 „a”, 3 „b” oraz 3 „e” podkreślili wyjątkowy charakter Świąt Bożego Narodzenia przedstawiając w sposób wyjątkowy sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, pasterze i trzej królowie, aniołki i diabełki, ale były też postacie współczesne, np. lekarka czy policjant.

Czytaj więcej...

Świąteczny klimat w 3 B

Dnia 13 grudnia 2017 r. w klasie 3 B przeprowadzone zostały kolejne zajęcia z cyklu "Pomysłowy rok” pod tytułem "Dlaczego świętujemy rodzinnie?”.

Nie od dziś wiadomo, że Święta Bożego Narodzenia charakteryzują się niepowtarzalnym klimatem do którego i ci mali, i ci duzi tęsknią przez cały rok. Świąteczne porządki, zakupy, dekoracje i przygotowania w domu – zarówno te w kuchni, jak i poza nią, rozjaśniają najkrótsze i nawet najzimniejsze grudniowe dni.

Czytaj więcej...

Konsultacje indywidualne

Dyrekcja Szkoły uprzejmie informuje, że zgodnie z Planem Pracy Szkoły na rok 2017/2018, dnia 18.12.2017r. w godz. 17.00 -18.30 odbędą się indywidualne spotkania z rodzicami.

Zapraszamy.