Aktualności

Zakręcone animacje

We wtorek 15 września uczniowie klasy 1 d  w czasie spaceru na sanockie błonia wzięli udział w pokazie baniek mydlanych prowadzonym przez panią Julitę Fałek w ramach zajęć "zakręcone animacje". Dzieci najpierw oglądały różne formy baniek mydlanych, a następnie same mogły wziąć udział w "mydlanej" zabawie. KLasa 1d  została zaproszona na to wydarzenie  przez mamę Wiktora. Dziękujemy.
Beata Dańczyszyn

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie 1 „B”

W poniedziałek (14 września 2020 r.) uczniowie klasy 1 „B” wzięli udział w zajęciach zorganizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki prowadzonych przez Panią Katarzynę Józefek. Jest to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, dlatego pierwszoklasiści z wielką uwagą wysłuchali bajki P.H. Reynoldsa pt. „Kropka”, w której główna bohaterka – dziewczynka o imieniu Vashti - dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.

Czytaj więcej...

Zmiana podziału godzin dla klas.................

wazny komunikatZmiana podziału godzin dla klas 1c, 1d, 2a, 2b, 2d, 3c, 4c.

Aktualny podział godzin znajduje się u góry strony w zakładce "PLAN LEKCJI".

Stypendia Burmistrza Miasta Sanoka

31 sierpnia 2020r. w SDK odbyła się uroczysta Gala wręczenia Stypendiów Naukowych Burmistrza Miasta Sanoka.  Oprócz nagrodzonych w Gali uczestniczyli również rodzice, dyrektorzy szkół, burmistrz Tomasz Matuszewski, wiceburmistrz Grzegorz Kornecki, przewodniczący Rady Miasta Andrzej Romaniak, przewodniczący Komisji Oświaty Maciej Drwięga oraz naczelnik wydziału Edukacji, Kultury i Turystyki Irena Penar. Stypendia zostały przyznane w ramach „Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży”. Stypendium to jednorazowe świadczenie pieniężne.

„Stypendium Burmistrza Miasta Sanoka za wyniki w nauce” mogli ubiegać się uczniowie, którzy:

1) na koniec roku szkolnego uzyskali średnią ocen wynoszącą:

5.40 w klasach IV-VI 

5.30 w klasach VII-VIII, lub

2) z egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej uzyskali co najmniej 90% możliwych do zdobycia punktów oraz średnią ocen wynoszącą 4,75.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w zacnym gronie stypendystów za rok szkolny 2019/20 znaleźli się następujący uczniowie naszej szkoły:

Kaja Święch
Aleksandra Ropel
Kamila Wolan
Antonina Smolińska
Miłosz Mateusz Wanielista
Amelia Jadczyszyn
Milena Kulka
Marta Frączek
Maria Kalbarczyk

Serdecznie gratulujemy!!! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym liczba stypendystów z naszej szkoły będzie jeszcze większa!!!

Czytaj więcej...

Opłata za obiady w miesiącu wrześniu.

 Kierownik  świetlicy informuję , że opłata za obiady w miesiącu wrześniu  wynosi  100  zł.

Wpłaty można dokonać  na konto szkoły .

Nr konta:  32 8642 0002 2001 0067 0607 0004

Plan Lekcji

UWAGA

Aktualny plan lekcji znajduje się u góry strony w zakładce "PLAN LEKCJI"