Aktualności

Ogłoszenie - zebrania

Dyrekcja Szkoły uprzejmie informuje, ze w dniach 14.,15.,16. listopada 2017. odbędą się zebrania wychowawców klas z rodzicami/opiekunami uczniów.

Dnia 14.11. 2017. odbędą się zebrania wychowawców klas 1-3 i oddziału przedszkolnego:

Klasy pierwsze i oddział przedszkolny - godz.17.00

Klasy drugie – godz. 17.30.

Klasy trzecie – godz. 18.00

Czytaj więcej...

Święto Odzyskania Niepodległości

9.11.2017 r. - jak co roku - społeczność naszej szkoły spotkała się na uroczystej wieczornicy z okazji Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Lidia Mackiewicz – Adamska kierując piękne słowa o Ojczyźnie do wszystkich zgromadzonych.

Następnie powitała licznie zgromadzonych gości: ks. Feliksa Kwaśnego Honorowego Obywatela Sanoka, wiceprzewodniczących Rady Miasta Sanoka panią Agnieszkę Kornecką – Mitadis i pana Romana Babiaka, radnego Jakuba Osikę, pana Mieczysław Brekiera - prezesa Koła Związku Sybiraków w Sanoku i pana Aleksandra Romana, dyrektorów sanockich szkół, uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych wraz z nauczycielami oraz wszystkich, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Czytaj więcej...

Dzień postaci z bajek – klasa 3 „B”

 Bajki oglądać lubi każdy, ale czy każdy wie, dlaczego bajkowe postacie mówią? Skąd ich głos, śmiech i emocje? Dzieci z klasy 3 “B” potrafią już bez wahania odpowiedzieć na te pytania. Mało tego, potrafią efektownie naśladować swoje ulubione postacie z bajek. W naszej klasie zawitał Król Julian, kot Garfield, Kubuś Puchatek, Minionki, księżniczka Elza i wiele, wiele innych bohaterów, po tym, jak w dniu 6.11.2017 r. przeprowadzone zostały zajęcia pt. "Skąd ten głos i co to takiego jest dubbing?"

Czytaj więcej...

Festiwal owocowo-warzywny

W dniu 27.10.2017r. w naszej szkole odbył się "Festiwal owocowo-warzywny”.

Celem uroczystości było zachęcenie uczniów do prowadzenia zdrowego stylu życia, spożywania owoców i warzyw oraz aktywności fizycznej.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie - 2. listopada 2017 r.

Dyrektor Szkoły uprzejmie informuje, że zgodnie z Planem Pracy Szkoły 2. listopada 2017r. jest dniem wolnym od nauki szkolnej.

Szkoła zapewnia opiekę wszystkim uczniom w świetlicy szkolnej: dla uczniów uczęszczających na co dzień do świetlicy w godzinach od 6.30 do 16.30, pozostałym uczniom w godzinach trwania zajęć lekcyjnych wynikających z podziału godzin.

W tym dniu stołówka szkolna jest czynna w godzinach od. 11.30 do 14.30.

Zajęcia z kreatywności w kl. 1 a

 

Pokaz mody

Dzieci przygotowywały ciekawe stroje. Potem prezentowały je spacerując po zielonym dywanie w rytm muzyki. Modele i modelki zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 

 

Klasowe urodziny

Czytaj więcej...