Aktualności

Opłata za obiady w listopadzie

Kierownik  świetlicy informuje, że opłata za obiady w  listopadzie wynosi  95 zł.

 Wpłaty można dokonać  u kierownika  lub na konto szkoły

Akcja charytatywna "Pamiętamy..."

W dniu Zaduszek, w czas jesieni,
Odwiedzamy bliskich groby,
Zapalamy zasmuceni
Małe lampki - znak żałoby.

         

Światła cmentarz rozjaśniły,
Że aż łuna bije w dali,
Lecz i takie są mogiły,
Gdzie nikt lampki nie zapali.

Władysław Broniewski "Zaduszki"

Czytaj więcej...

Zbiórka książek dla Fundacji „Zaczytani”!

W październiku uczniowie klas 1-3 naszej szkoły włączyli się w charytatywną zbiórkę książek dla Fundacji „Zaczytani”, której organizatorem była wszystkim dobrze znana księgarnia „Autorska” znajdująca się w sanockiej galerii. Nasi najmłodsi, zmotywowani i zachęceni przez Panią Dorotę Bryndzę i Panią Katarzynę Józefek zajrzeli w swoje domowe biblioteczki i odszukali książki, którymi z chęcią podzielili się z innymi dając im drugie życie.

Czytaj więcej...

Jesienna wycieczka do Zagórza

25 października 2019r. uczniowie grupy V i VI świetlicy szkolnej  oraz  wybrani uczniowie  rewalidacji z naszej szkoły , wybrali się na wycieczkę do ruin Klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu.

Piękna jesienna pogoda, pełna ciepłych barw oraz słońca stała się wielkim sprzymierzeńcem  wyprawy spragnionych wrażeń uczniów, których celem było nie tylko zwiedzenie ruin klasztoru, ale także poznanie historii i legend związanych z tym obiektem,  obserwacje przyrodnicze w czasie spaceru wzdłuż Osławy, spotkanie z kolejarzami na stacji PKP  oraz podróżowanie różnymi środkami lokomocji –autobusem MKS i pociągiem PKP.

Czytaj więcej...

Komunikat Dyrektora Szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku prosi Rodziców i Opiekunów uczniów, którzy mają rodzeństwo uczęszczające do Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 3 w Sanoku o nieposyłanie dzieci do szkoły (zachowanie kwarantanny) do czasu wyjaśnienia sprawy.

Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z informacją podaną do publicznej wiadomości na stronie internetowej szkoły , najbliższy czwartek-   31 października 2019 r. jest DNIEM WOLNYM
od zajęć edukacyjnych.

Szkoła zapewnia opiekę wszystkim potrzebującym uczniom.

Proszę zgłosić ten fakt do wychowawcy klasy lub wychowawcy w świetlicy do dnia 29.10.2019 r.

Jednocześnie informujemy, że 31.10.2019r. stołówka nie wydaje obiadów ( koszt został odliczony od odpłatności za październik)

Zajęcia edukacyjne pod hasłem „Bezpieczny przejazd” w szkolnej świetlicy

W minionym tygodniu panie: A. Dobek, O. Bocyk, E. Kot, E. Ziemiańska oraz A. Statkiewicz, czyli wychowawczynie świetlicowych grup: I, II, IV, V i VI, przeprowadziły zajęcia w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd”. Program ten powstał po to, by zwiększyć bezpieczeństwo na przejazdach i przejściach kolejowych w całej Polsce. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się m.in. co zrobić, gdy dojdzie do niebezpiecznej sytuacji między rogatkami na przejeździe kolejowym lub jak należy zareagować, gdy jesteśmy świadkami wypadku na torach.

Czytaj więcej...