Aktualności

Dzień Dziecka

balony

W Czasie pandemii zostaję w domu

Czas pandemii koronawirusa i związanej z nią izolacji to czas bardzo trudny dla wszystkich, zwłaszcza dla dzieci. Ale dla dzieciaków z klasy 2a koronawirus nie straszny, bo pomysłów na spędzenie czasu w domu mają mnóstwo! Co dzieci , oprócz nauki robią w domu? Spójrzcie sami! Poniżej galeria prac wykonanych przez dzieciaki, zainspirowane oczywiście zdalnymi lekcjami z wychowawcą Magdaleną Sałaciak.

Zachęcam do korzystania z propozycji na nudę! 

Czytaj więcej...

Informacje dotyczące Egzaminu klas ósmych.

Szanowni  Państwo, Drodzy Uczniowie.


W związku ze zbliżającym się terminem przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty, proszę o zapoznanie się z „Wytycznymi dotyczącymi organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2020 r.” oraz przeanalizowanie ich wraz z dziećmi (link poniżej).

https://www.gov.pl/web/edukacja/przygotowania-do-egzaminow-zewnetrznych-wytyczne-men-cke-i-gis

Działając zgodnie z wprowadzonym w szkole reżimem sanitarnym, w związku z zapewnieniem bezpieczeństwa Państwa dzieciom,  proszę o wypełnienie „Oświadczenia” ( w załączniku) oraz dostarczenie go do szkoły do 15 czerwca 2020 r. Oświadczenie można dostarczyć osobiście, przez dziecko lub w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informuję, że spotkania z uczniami poszczególnych klas dotyczące zmian w organizacji egzaminu związanych z pandemią Covid – 19, odbędą się zdalnie przy użyciu narzędzia Microsoft Teams  w następującym porządku:

 klasa 8 a – piątek - 29 maja 2020 r. godzina 13.00
 klasa 8 b i 8 c – piątek - 29 maja 2020 r. godzina 12.00

Obecność uczniów jest obowiązkowa.

Uwaga: Dołączając do spotkania należy wyciszyć mikrofon.

Maria Korżyk -

Dyrektor SP1 Sanok

 

>> Oświadczenie <<

Aktywność fizyczna naszych uczniów.

Uczniowie klas 6b, 6e i 6c (dziewczęta) stworzyli piękne plakaty, przedstawiające ich aktywność fizyczną w czasie nauki zdalnej.

Prezentujemy wybrane plakaty, które miejmy nadzieję, jak i pozostałe prace, ozdobią niedługo korytarze naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Dzień Matki

Publikacja2

Harmonogram naboru do szkół średnich

  Drodzy Ósmoklasiści!

Ogłoszony został harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach:

od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnienie go o świadectwo ukończenia szkoły.

od 31 lipca – do 4 sierpnia br. – termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz na zmianę przez kandydatów wniosków o przyjęcie, w tym zamianę szkół, do których będą kandydować.

Szczegółowe informacje znajdziesz tu: https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-rekrutacji-do-szkol-ponadpodstawowych-na-rok-szkolny-20202021

Komunikat dyrektora w sprawie organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla kl.1-3.

                         Szanowni Państwo.
szkolaOd 25 maja 2020 r. uczniowie klas I-III mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych na terenie szkoły.

Zapraszam do zapoznania się z ich organizacją oraz procedurami. Rodzice dziecka korzystającego z w/w formy zajęć zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia przedstawionego w załączeniu. Proszę wypełnić oświadczenie i przesłać scan lub zdjęcie na adres mailowy szkoły do czwartku – 21 maja 2020r. Oryginał oświadczenia należy przynieść ze sobą w dniu 25 maja 2020r, przyprowadzając dziecko do szkoły.

Proszę zapoznać się również z wytycznymi GIS, MZ i MEN, poniżej link.
https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-gis-mz-i-men

Jednocześnie informuję, że pozostali uczniowie objęci są w dalszym ciągu nauką zdalną.

Maria Korżyk
dyrektor SP1 Sanok

   Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 1- DO POBRANIA

   Oświadczenie rodziców o stanie zdrowia dziecka- DO POBRANIA