Aktualności

Drodzy Ligowcy!

zdjęcie LigaPrzed Wami już ostatni zestaw IV edycji SZKOLNEJ LIGI JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Po tym zestawie napiszecie test i wyłonimy zwycięzców. Różnice punktowe są niewielkie, więc jest o co walczyć! Jednak pamiętajcie! To czego się nauczyliście w trakcie rozwiązywania zadań jest Wasze  i tego Wam już nikt nie zabierze!

Viel Spaß!!!

Wydłużony termin oddania zestawów – 3 kwietnia.

Zestaw  marcowy: pobierz

Wyniki: pobierz

Przedłużony termin zapisów do szkół !!!

dzieci

Szanowni Państwo

W związku z zaistniałą sytuacją:

Burmistrz Miasta Sanoka

podjął decyzję o przedłużeniu terminów zapisów do szkół podstawowych i przedszkoli

na rok szkolny 2020/2021  do dnia 3.04 2020r.

W okresie kwarantanny, wnioski o przyjęcie do placówek oraz wszelkie sprawy można przekazywać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listowej na adres szkoły.

Uwaga Ważne

KOMUNIKAT

Komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej- otwórz

 

Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej- otwórz

 

 

Międzyszkolny Konkurs „NA MAGICZNYM DYWANIE”

5 marca w Szkole Podstawowej nr 9 w Sanoku odbył się Międzyszkolny Konkurs „NA MAGICZNYM DYWANIE” dla klas drugich i trzecich szkoły podstawowej.

W konkursie wzięło udział 6 dwuosobowych drużyn z sanockich szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie – Lena Wąsowicz z klasy 2a i Piotr Moskała z klasy 3b.

Czytaj więcej...

Awans Piłkarzy Ręcznych do Półfinału wojewódzkiego w ramach IMSz

W dniu 03.03.2020 w Szkole Podstawowej w Olszanicy odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce ręcznej chłopców.

W zawodach wzięli udział mistrzowie powiatów : brzozowskiego- SP Humniska ,bieszczadzkiego – SP Lutowiska, leskiego- SP Olszanica i sanockiego- SP 1 Sanok

Czytaj więcej...