Współpraca międzynarodowa

X Urodziny eTwinning

W czwartek 7 maja świętowaliśmy w naszej szkole „10 URODZINY EUROPEJSKIEGO PROGRAMU eTwinning”.

Świętowanie rozpoczęliśmy na szkolnym boisku, gdzie uczniowie klasy 4d i 5c ubrani w BIAŁO - CZERWONE BARWY NARODOWE oraz ŻÓŁTO - NIEBIESKIE BARWY z LOGO eTwinning utworzyli „URODZINOWĄ DZIESIĄTKĘ”!!! https://youtu.be/mL9acjigu_U

Czytaj więcej...

eTwinning - urodziny

W dniu 7 maja odbyły się w naszej szkole imprezy związane z 10. urodzinami eTwinningu.

Jedną z imprez był mecz w piłkę nożną pomiędzy uczniami klas czwartch a drużyną eTwinning. Mecz zakończył się remisem - 3:3.

Czytaj więcej...

Podsumowanie projektu w I semestrze 2014/2015

W roku szkolnym 2014/15 w I semestrze rozpoczęliśmy nowy projekt eTwinning – „Favourite places, music and film stars”.

Naszymi partnerami są Szkoły Podstawowe z Chorwacji i Czech. Wspólne działania rozpoczęliśmy w październiku. W ramach projektu nasi uczniowie przedstawiają swoje upodobania dotyczące ich wymarzonych i najbardziej atrakcyjnych miejsc podróży do zwiedzania, do spędzania wakacji i czasu wolnego, do świętowania „Halloween” i „Świąt Bożego Narodzenia” oraz oczywiście na „Karnawałowe szaleństwa”.

Czytaj więcej...

"Świąteczne Prezentacje" - nagrody

W piątek 16 stycznia nasi uczniowie z klasy 5c i 4d – klasa z rozszerzonym językiem angielskim - zostali docenieni, po raz kolejny przez Narodowe Biuro eTwinning WARSZAWA i otrzymali fantastyczne nagrody, tym razem za "ŚWIĄTECZNE PREZENTACJE"!

Poza tym, z okazji 10 lecia eTwinning indywidualne wyróżnienia i nominacje do nagrody British Council otrzymały

Czytaj więcej...

Krajowa Odznaka Jakości

W piątek 9 stycznia otrzymaliśmy znakomitą informację z Narodowego Biura eTwinning Polska. Nasi uczniowie otrzymali – UCZNIOWSKĄ KRAJOWĄ ODZNAKĘ JAKOŚCI!

W projekcie „ FAVOURITE PLACES, MUSIC and FILM STARS”, uczestniczą przede wszystkim uczniowie klasy 5c i 4d – rozszerzony j. ang. oraz także w prezentacjach niektórzy uczniowie z klasy 3b, 3c i 1c.

Czytaj więcej...