Promocja zdrowia

Promocja zdrowia

Uchwałą nr 5/2001/2012 z dnia 15 marca 2012 r. Rada Pedagogiczna naszej szkoły zdecydowała o złożeniu wniosku o przystąpieniu szkoły do sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Komcepcja i zasady tworzenia szkoły promującej zdrowie - pobierz

Jesienny festiwal owocowo - warzywny

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się święto owoców i warzyw czyli "Jesienny festiwal owocowo-warzywny". Uroczystość miała na celu promocję zdrowego stylu życia, a zwłaszcza zdrowego i smacznego odżywiania się.

W festiwalu uczestniczyły wszystkie grupy świetlicowe oraz gościnnie oddział przedszkolny 0a. W pierwszej odsłonie festiwalu brały udział:

Czytaj więcej...

Zdrowe odżywianie w kl. 2 b

Zdrowe odżywianie
W klasie 2b dzieci poznają znaczenie i zasady właściwego odżywiania. Przygotowały zdrowe śniadanie. Kanapki zostały starannie wykonane i apetycznie udekorowane. Dzieci zjadły je ze smakiem, poczęstowały również koleżanki i kolegów z innych klas.

Czytaj więcej...

Konkurs "Jarzynowa kukiełka"

18 października 2012 r. odbył się w oddziale przedszkolnym „0A” konkurs na „Jarzynową kukiełkę”, którego organizatorem była Magdalena Hetman-Rakoczy.

Celem konkursu było m. in. rozwijanie wyobraźni i kreatywności podczas tworzenia warzywnych kukiełek. Dzieci pod kierunkiem rodziców wykonały przepiękne, ciekawe i niezwykle zabawne prace. Wykazały się przy tym pomysłowością i oryginalnością wprawiając w zachwyt koleżanki i kolegów, a także jury konkursowe.

 

 

Wyniki konkursu:

Czytaj więcej...