Promocja zdrowia

Konkurs "Jak zdrowo żyć?"

22 kwietnia 2015 r. w świetlicy szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - literackiego pod hasłem „Jak zdrowo żyć?”, zorganizowanego w ramach SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE przez p Alinę Statkiewicz.

Czytaj więcej...

Certyfikat

m zdrowie1 grudnia 2015 r. nasza szkoła otrzymała certyfikat przyjęcia Szkoły do Rejonowej Sieci Szkół Promujacych Zdrowie w województwie podkarpackim.

Zobacz Certyfikat

Dzień promocji zdrowia

Aktywny wypoczynek wpływa korzystnie nie tylko na poprawę naszego zdrowia i kondycję, ale także pozytywnie oddziałuje na nasz nastrój. Mogliśmy się o tym przekonać za sprawą Pani Katarzyny Chowaniec, która przygotowała dla uczniów trening interwałowy oraz Pana Mirosława Kaźmierczaka, gościa specjalnego, trenera gimnastyki sportowej. „Mistrz” wraz ze swoimi podopiecznymi starali się rozbudzać wśród dzieci pasję do sportu, propagowali aktywny wypoczynek oraz zachęcali do poszukiwania pasji, która pomaga w rozwijaniu charakteru i zdrowego stylu życia.

Czytaj więcej...

"5 porcji zdrowia"

Dnia 3 października w ramach kampanii "5 porcji warzyw, owoców lub soku" w klasie 2b odbyły się zajęcia, na których dzieci mogły przygotować dla siebie szklankę soku.

Pod kierunkiem pań: Moniki Śliwki - Warankiewicz i Beaty Dańczyszyn uczniowie sporządzali z owoców różne smaki soków, w takich zestawieniach, aby każdemu smakowały. Następnie wspólnie wypili swoją porcję.

Czytaj więcej...