Promocja zdrowia

Dzień Promocji Zdrowia

W miniony piątek w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Promocji Zdrowia”. Impreza adresowana była do uczniów klas I-III oraz zerówek.

Działania realizowane były w dwóch etapach: konkurs plastyczny pod hasłem „Nasze zdrowie w naszych rękach” oraz spotkanie z osobami na co dzień dbającymi o zdrowie naszych najmłodszych: panią stomatolog Anną Kielar, panią Alicją Baszak (pokaz ratownictwa medycznego), panią Katarzynę Chowaniec, która mówiła o wpływie zdrowego odżywiania oraz aktywności na nasze samopoczucie, przeprowadziła także krótki trening fizyczny.

Czytaj więcej...

Trening Rugby

W środę, 22 kwietnia trener i zawodnicy RUGBY KLUB SANOK przeprowadzili zajęcia szkoleniowe z zakresu RUGBY TAG.

W lekcji uczestniczyła klasa 6 b wraz z nauczycielami wychowania fizycznego.

Czytaj więcej...

Konkurs "Jak zdrowo żyć?"

22 kwietnia 2015 r. w świetlicy szkolnej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - literackiego pod hasłem „Jak zdrowo żyć?”, zorganizowanego w ramach SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE przez p Alinę Statkiewicz.

Czytaj więcej...

Lekcja w kl. 4 b

Dnia 17 listopada 2014 r. uczniowie klasy 4b w ramach godziny wychowawczej przedstawili przygotowane przez siebie stworki owocowo – warzywne. Zajęcia miały na celu propagowanie zdrowego odżywiania się oraz rozwijanie wśród uczniów świadomości tego, co jemy w myśl zasady: „W Zdrowym Ciele, Zdrowy Duch”.

Czytaj więcej...

Jesienny festiwal owocowo - warzywny

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się święto owoców i warzyw, czyli "Jesienny festiwal owocowo-warzywny”.

Była to już trzecia edycja. Uroczystość ta miała na celu promocję zdrowego stylu życia, a zwłaszcza zdrowego i smacznego odżywiania się.

Czytaj więcej...