Ćwiczyć każdy może

Turniej Rodzinny

 

TURNIEJ RODZINNY

OBSZAR NR 8

Dnia 01.03.2014r w naszej szkole odbył się X Turniej Rodzinny. W sobotni poranek tłumnie przybyli dzieci wraz z rodzicami (opiekunami), aby rywalizować w wyścigach rzędów. Często zjawiały się całe rodziny i dopingowały swoich bliskich.

Czytaj więcej...

Lekcja wychowania fizycznego

Lekcja wychowania fizycznego

  Obszar nr 1

W naszej szkole uczniowie systematycznie i aktywnie uczestniczą w lekcjach wychowania fizycznego. Nauczyciele starają się, aby zajęcia były ciekawe i rozwijały nie tylko ich sprawność fizyczną, ale również pomysłowość i inwencję twórczą.

Czytaj więcej...

Puchar "Solidarności"

Puchar Solidarności

Obszar nr 6

14.12.2013 r. na basenie MOSiR w Sanoku odbyły się XXIV Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów w pływaniu o Puchar "Solidarności".

W kategorii szkół podstawowych w zawodach wzięło udział 58 dzieci (43 z SP nr 1 w Sanoku) z sześciu szkół.

W końcowej klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęli pływacy z naszej szkoły zdobywając Puchar „Solidarności".

Ustanowiono wiele rekordów życiowych i zanotowano kilka niespodzianek.

Czytaj więcej...

Piłkarski Turniej Mikołajkowy

14Piłkarski Turniej Mikołajkowy

Obszar nr 6

Jak co roku czas mikołajkowy to cykl turniejów halowej piłki nożnej dla najmłodszych uczniów organizowanych przez FPS Ekoball. Jak co roku miejscem rozgrywek jest sala gimnastyczna naszej szkoły. I wreszcie jak przed rokiem nasi uczniowie okazali się mało gościnni, wygrywając w każdej z kategorii od począwszy od klasy III a skończywszy na „pierwszakach”.

W trzydniowym “maratonie” piłkarskim udział wzięło 150 dzieci w wieku 6-9 lat. Dla większości z nich nie liczył się wynik, a dobra zabawa, zresztą turnieje dla najmłodszych z reguły mają właśnie taką ideę.

Z naszej szkoły chętnych do udziału było tylu, że w każdym roczniku wystawiliśmy dwie a w klasach III nawet trzy drużyny.

Czytaj więcej...

MISTRZOWIE PO RAZ DZIEWIĄTY!

Mistrzowie po raz dziewiaty

Obszar nr 6

7.03 w Dębicy odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. Reprezentacja naszej szkoły wygrała pewnie wszystkie 5 spotkań zdobywając po raz dziewiąty tytuł mistrzowski (bilans 9 złotych 1 srebrny i 2 brązowe).

Czytaj więcej...