Nasze sukcesy

Finał wojewódzki w badmintonie

Trzy drużyny z naszej szkoły awansowały do finału wojewódzkiego w badmintonie, który tradycyjnie organizowany  był w Straszęcinie.

 Dnia 04.12.2019r. odbyły się zawody dla grupy młodszej w  ramach Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt  w składzie : Olivia Brenkus i Aleksandra Helińska. W grupie zajęły 1 miejsce, następnie pokonały drużynę z Dachnowa i dostały się do najlepszej czwórki.  Kolejne mecze niestety przegrały i ostatecznie zajęły  4 miejsce, które jest sukcesem, ponieważ walczyły z zawodniczkami  trenującymi badminton.

Czytaj więcej...

Sukcesy naszych lekkoatletów w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych.

W dniu 22.10.2019 r. w Pustyni k/Dębicy odbyły się Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny: dziewczęta i chłopcy młodsi z kl. IV – VI i dziewczęta z kl. VII – VIII. W każdym biegu rywalizowało po 12 zespołów na dystansie 10 x 800 m.

Dziewczęta z obu kategorii zostały mistrzyniami województwa, zaś drużyna chłopców zajęła 2 miejsce.

Finalistki będą 29.10. 2019 r. rywalizowały w finale ogólnopolskim, rozgrywanym w Olszynie woj. dolnośląskie.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników!!!

Czytaj więcej...

Wojewódzkie Podsumowanie Roku Szkolnego

30.09.2019r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Gmin, Powiatów i Klubów za rok szkolny 2018/2019. Nasza szkoła zajęła I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci oraz II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Należy dodać, że w  Igrzyskach Dzieci nasza szkoła zajęła I miejsce już czwarty raz z rzędu.

Czytaj więcej...

„Konrad Król wicemistrzem województwa podkarpackiego na 60m”

Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Dzieci - to pierwszy Finał Wojewódzki w nowym roku szkolnym. Po eliminacjach powiatowych wzięło w nich udział ok. 500 młodych adeptów "Królowej Sportu". Rozdano pierwsze dyplomy i medale .
Naszą szkołę na stadionie CWKS „Resovia” Rzeszów w dniu 24,09.2019 reprezentowała szóstka reprezentantów.
Najlepiej spisał się Konrad Król zajmując II miejsce w biegu sprinterskim.
Pozostali nasi zawodnicy zajmowali miejsca w pierwszej dziesiątce :

Czytaj więcej...

Supermatematyk - zawody matematyczne

Dnia 6 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych SUPERMATEMATYK.

Miło nam poinformować iż w kategorii klas piątych, gdzie startowało 17 zawodników na trzecim miejscu uplasował się DAWID MICHAŁEK z klasy V d .

Czytaj więcej...

Siódme miejsce czwórboistów SP1 Sanok

 Po deszczowych zawodach wojewódzkich przyszedł czas na finał ogólnopolski, tym razem upalny. W dniach 10-12.06.2019 w Ostródzie odbył się finał Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym.

W pierwszym dniu zawodów szkoły rywalizowały w biegu na 60 m, skoku w dal lub wzwyż i piłeczce palantowej. W drugim dniu dziewczęta rywalizowały w 7 seriach na dystansie 600 m, a chłopcy również w 7 seriach rywalizowali na dystansie 1000 m.

Czytaj więcej...