Nasze sukcesy

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PROJEKT OKŁADKI ULUBIONEJ LEKTURY - WYNIKI

Mówi się, że nie należy oceniać książki po okładce, ale czasami to okładka właśnie sprawia, że sięgamy po tę konkretną pozycję. Zwłaszcza w przypadku lektur szkolnych, które są narzucone młodym ludziom, okładka odgrywa istotną rolę. Powinna zaciekawić i zachęcić do przeczytania lektury. Młodzi ludzie najchętniej sięgają po to, co atrakcyjne wizualnie, dlatego też biorąc udział w tym konkursie, mogli  stworzyć swoje autorskie okładki do znanych lektur szkolnych.

Czytaj więcej...

AWANS PIŁKARZY RĘCZNYCH DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

Po wygranej w zawodach powiatowych i rejonowych dnia 28 lutego 2020r obył się półfinał wojewódzki  w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (kl. 6 i młodsze).

W zawodach wzięło udział 4 drużyny: SP.1 Sanok, SP. Posada Górna, SP. Wiśniowa i SP. Haczów.

Czytaj więcej...

Finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w narciarstwie biegowym.

W sobotę 15 lutego 2020 roku w Ustianowej Górnej na szczycie ,,Holicy" odbył się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w narciarstwie biegowym. Rywalizowano na dystansie  2 kilometrów. Reprezentacja chłopców z naszej szkoły spisała się bardzo dobrze. Walcząc bardzo ambitnie na trasie dali z siebie wszystko i wywalczyli drużynowo 5 miejsce.

Czytaj więcej...

Finał wojewódzki w badmintonie

Trzy drużyny z naszej szkoły awansowały do finału wojewódzkiego w badmintonie, który tradycyjnie organizowany  był w Straszęcinie.

 Dnia 04.12.2019r. odbyły się zawody dla grupy młodszej w  ramach Igrzysk Dzieci. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt  w składzie : Olivia Brenkus i Aleksandra Helińska. W grupie zajęły 1 miejsce, następnie pokonały drużynę z Dachnowa i dostały się do najlepszej czwórki.  Kolejne mecze niestety przegrały i ostatecznie zajęły  4 miejsce, które jest sukcesem, ponieważ walczyły z zawodniczkami  trenującymi badminton.

Czytaj więcej...

Sukcesy naszych lekkoatletów w finale wojewódzkim w sztafetowych biegach przełajowych.

W dniu 22.10.2019 r. w Pustyni k/Dębicy odbyły się Mistrzostwa Województwa w sztafetowych biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny: dziewczęta i chłopcy młodsi z kl. IV – VI i dziewczęta z kl. VII – VIII. W każdym biegu rywalizowało po 12 zespołów na dystansie 10 x 800 m.

Dziewczęta z obu kategorii zostały mistrzyniami województwa, zaś drużyna chłopców zajęła 2 miejsce.

Finalistki będą 29.10. 2019 r. rywalizowały w finale ogólnopolskim, rozgrywanym w Olszynie woj. dolnośląskie.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników!!!

Czytaj więcej...

Wojewódzkie Podsumowanie Roku Szkolnego

30.09.2019r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się Wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Gmin, Powiatów i Klubów za rok szkolny 2018/2019. Nasza szkoła zajęła I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci oraz II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Należy dodać, że w  Igrzyskach Dzieci nasza szkoła zajęła I miejsce już czwarty raz z rzędu.

Czytaj więcej...