Nasze sukcesy

Otwarte Wojewódzkie Mistrzostwa LOK w strzelectwie

strzelectwo m11 maja w Przemyślu odbyły się Otwarte Wojewódzkie  Mistrzostwa LOK w strzelectwie

sportowym kulowym młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów o Puchar Prezesa Podkarpackiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju w Rzeszowie. Udział w nich wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1w Sanoku, trenujący strzelectwo sportowe pod okiem  Pawła Stefańskiego.

Dla większości zawodników drużyny z Sanoka były to pierwsze zawody strzeleckie w życiu i okazja by sprawdzić efekty całorocznej pracy na treningach. W zawodach ogółem wzięło udział 32 zawodników podzielonych na kategorie wiekowe.

Uczniowie SP1 w Sanoku zaliczyli bardzo udany start, przywożąc wiele medali.

A oto wyniki zawodników z Sanoka

Czytaj więcej...

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w pływaniu

plywanie m8 kwietnia 2019 roku w Dębicy odbył się Finał Wojewódzkiej Gimnazjady wpływaniu. Rywalizacja jak zwykle była zacięta, każdy popłynął w miarę swoich możliwości. Sztafeta dziewcząt zajęła 6 miejsce z czasem 3:27,79. Chłopcy uplasowali się na 10 miejscu z czasem 3:13,12.

Nasze uczennice wystąpiły w składzie:

Czytaj więcej...

Mistrzostwo województwa gimnastyków z sanockiej Jedynki

gimnastykamW rozegranym w Zarzeczu k.Przeworska finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w gimnastyce reprezentacja chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku zajęła pierwsze miejsce.

Jest to pierwszy złoty medal gdyż we wcześniejszych latach gimnastycy z Jedynki bywali już kilkakrotnie na podium, ale nigdy na jego najwyższym stopniu. W ten sposób powtórzyli sukces swoich koleżanek ze szkoły sprzed dwóch dni.

Czytaj więcej...

Mistrzostwo województwa w gimnastyce

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku w gimnastyce sportowej dziewcząt zdobyła mistrzostwo województwa.

W Igrzyskach Dzieci, które odbyły się 25 marca 2019 roku w Zarzeczu koło Przeworska wystąpiły reprezentacje 42 szkół z Podkarpacia.

Dziewczyny w składzie: Konstancja Iwańczyk, Oliwia Markuc, Weronika Poliwka, Martyna Posadzka zajęły pierwsze miejsce.

Czytaj więcej...

KONKURS NA NAJLEPSZEGO ANGLISTĘ W POWIECIE

14 marca w SP nr 1 w Sanoku odbyła się VII edycja konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka. Konkurs skierowany był do uczniów dawnych szkół gimnazjalnych oraz uczniów klas 7 i 8, a jego cele to, między innymi, rozwijanie zainteresowań uczniów związanych z nauką języka angielskiego, motywowanie uczniów do nauki i wspieranie ich uzdolnień, wyłonienie i nagrodzenie uczniów zdolnych oraz inspirowanie nauczycieli do podejmowania różnorodnych działań w pracy z uczniem zdolnym.

Czytaj więcej...

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów,

Uczennica naszej szkoły WIKTORIA PŁAZIAK z kl.3d G odniosła wielki sukces zostając laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu.

Przez kilka miesięcy Wiktoria zmagała się z trudnymi zadaniami oraz wymaganiami postawionymi przez Organizatora przechodząc przez trzy etapy Olimpiady, podczas których rozwiązywała testy gramatyczno-leksykalne online, nagrała filmik na zadany temat oraz odbyła rozmowy przez komunikator Skype z wykładowcami WSJO.

Czytaj więcej...