Nasze sukcesy

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach

Zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach do lat 16-18, które odbyły się w dniach 8 -16.03.2019 r. w Szklarskiej Porębie.

Maciek Czopor startował w grupie do lat 16 (czyli jako rocznik młodszy), w której brało udział 50 zawodników. Maciek zdobył 6 pkt. z 9 (5 rund wygrał, 2 zremisował i 2 przegrał). Ostatecznie zajął 4 miejsce, natomiast w swoim roczniku był pierwszy.

Czytaj więcej...

Sukcesy historyczne naszych uczennic

cloud28 lutego w Sanockim Domu Kultury został rozstrzygnięty VIII Międzypowiatowy Konkurs Historyczny pt. „Oskarżeni o wierność” organizowany przez Sanocki Klub Gazety Polskiej, który patronatem objęli: posłowie na Sejm RP Piotr Babinetz i Piotr Uruski, podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch, starosta sanocki Stanisław Chęć, burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski oraz Adam Drozd, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Czytaj więcej...

Turniej Szachowy

Zakończył się 10 - rundowy turniej, który był rozgrywany na Górze Św. Anny!

Rewelacyjny wynik osiągnął Maciej Czopor, który wygrał turniej A!

Na Górze Św. Anny rozegrano już 12. Międzynarodowy Turniej Szachowy!

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Świata Juniorów w szachach klasycznych

W dniach 19-30.10.2018 r. w Grecji odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w szachach klasycznych. Maciek startował w grupie do lat 14, w której wzięło udział 135 zawodników z całego świata.

Pierwszą partię zagrał z zawodnikiem z Grecji Stamatiou Rodolfos (remis), druga runda z Hiszpanem Ruiz Buendia Miguel (wygrana), trzecia z zawodnikiem z Białorusi Runets Ivan (remis), czwarta - Bułgar Karadzhov Ivan (wygrana), piąta - zawodnik z Indii Raja Rithvik R (remis), szósta - zawodnik z Chin Huang Renjie (przegrana), siódma Grek - Gavriil Odysseas Panagiotis (przegrana), ósma runda - zawodnik z Anglii Ilia Misyura (wygrana), dziewiąta - Francuz Bassini Emile (przegrana), dziesiąta runda zawodnik z Łotwy Horobrijs Daniils (wygrana), jedenasta zawodnik z Izraela Yegor Stolyarsky (wygrana).

Czytaj więcej...

BIEGI PRZEŁAJOWE - MISTRZOSTWA

Dwa medale SP1 w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych.

Szkoła Podstawowa nr 1 z Sanoka, jako najlepsza w klasyfikacji sportowej za rok 2017/2018, z przytupem rozpoczęła tegoroczne rozgrywki. 24 października w Kolbuszowej w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych zdobyła dwa medale.

W Igrzyskach Dzieci złoty medal w kategorii chłopców i srebrny w kategorii dziewcząt. O włos od medalu byli starsi chłopcy startujący w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, zajmując 4 miejsce (opiekun: Piotr Zagórski).

Czytaj więcej...

Sukces taneczny Tosi

GRACJA Krosno w dniu 28.09.2018 r. w Opolu Lubelskim wytańczyła vice Mistrzostwo Polski Formacji Tanecznych w tańcach latynoamerykańskich w kategorii do lat 12-u.Formacja zdobyła swój kolejny medal - tym razem srebrny.

Wśród 7 - u tańczących w GRACJI Krosno par była uczennica 5e klasy Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sanoku - Antonina (Tosia) Smolińska.

Gratulujemy!