Nasze sukcesy

Finał wojewódzki w konkursie „Baw się z nami”

Dnia 08.06.2018 r. na Orliku przy naszej szkole odbyły się zawody rejonowe w konkursie „Baw się z nami”. Po zaciętej walce ze Szkołą Podstawową z Jasienicy Rosielnej i SP 2 NSS z Ustrzyk Dolnych nasi zawodnicy zwyciężyli i uzyskali awans do finału wojewódzkiego.

Finał wojewódzki odbył się tradycyjnie w Głogowie Małopolskim (13.06. 2018) na tamtejszym Orliku.

Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół – mistrzów poszczególnych rejonów. Pogoda sprzyjała młodym zawodnikom. Walka trwała do ostatniej konkurencji i to po niej nasza drużyna wskoczyła na medalowe miejsce, wyprzedzając SP 7 z Krosna, z którą przegraliśmy w poprzednim roku również trzecie miejsce.

Czytaj więcej...

Finały wojewódzkie w czwórboju lekkoatletycznym

29.05.2018 r. w Rzeszowie odbyły się finały wojewódzkie w czwórboju la dziewcząt. Dzień był ciepły i słoneczny a nasza drużyna w składzie J. Mandzelowska, M. Fineczko, M. Wiejowska, S. Kusiak, A. Jadczyszyn, M. Popiel i rezerwowa O. Pawlus, w dobrych humorach przystąpiły do rywalizacji.

Czwórbój lekkoatletyczny składa się z biegu na 60m, rzutu piłeczką palantową, skoku w dal i biegu na 600m. Trzeba być bardzo wszechstronnym, aby poradzić sobie z wszystkimi konkurencjami.

Czytaj więcej...

Finał Wojewódzki w pływaniu ID

W Krośnie odbył się Finał Wojewódzki w pływaniu ID. Bardzo dobrze spisały się nasze sztafety 6x25 m. st. dow. zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Sztafeta dziewcząt w składzie:

Amelia Jadczyszyn, Gabrysia Stokłosa, Martyna Popiel, Ania Szczerba, Weronika Panek, Sabina Niżnik, Milena Fineczko (rez.) zajęły 5-te miejsce z wynikiem 1:41,50.

Chłopcy uzyskali 9-ty wynik z czasem 1:38,40 a sztafetę tworzyli:

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski GARCZYN 2018

W dniach 24.04-26.04. 2018 r. drużyna dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Polski w sztafetowych biegach przełajowych. W październiku 2017 r. dziewczęta wygrały zawody wojewódzkie i uzyskały awans do zawodów ogólnopolskich. W rywalizacji wzięły udział tylko najlepsze drużyny z każdego województwa- łącznie 16.

Organizatorem mistrzostw była gmina Garczyn woj. pomorskie, około 700 km od Sanoka.

Czytaj więcej...

Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju

Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju - Nasi chłopcy z brązowym medalem!!!! 

Jadąc do Elbląga każdy z nas miał marzenia, każdy chciałby zdobyć medal ale zdrowy rozsądek podpowiadał - to młoda, perspektywiczna drużyna, w której oprócz Mikołaja Gawlewicza, ucznia klasy szóstej, są sami piątoklasiści a nawet młodszy - Misiu Podstawski. 

Czytaj więcej...

Mini Piłka Dziewcząt

25 maja 2018r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbyły się powiatowe zawody w mini piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. W turnieju wzięło udział 5 szkół. Grano systemem "Każdy z każdym".

Oto wyniki meczów:

Czytaj więcej...