Nasze sukcesy

Konkurs Piosenki w Wiśniowej

Wczoraj tj.16.05.2018 r. już po raz 11 odbył się Międzynarodowy Konkurs Piosenki w Wiśniowej.

Reprezentowały nas uczennice klas 7 - Dominika Stec, Natalia Huczko i Natalia Kozak.

W kategorii zespoły dziewczyny zajęły 2 msc.

Czytaj więcej...

Piłka ręczna

Czwarte miejsce piłkarzy ręcznych w województwie!!!

W rozgrywkach piłki ręcznej chłopców uczestniczyło ponad 200 drużyn z całego województwa. Chłopcy z naszej szkoły wygrali kolejno zawody powiatowe, rejonowe oraz półfinał wojewódzki.

27.04.2018r. w Przemyślu odbył się finał wojewódzki. Szczypiorniści z SP1 zajęli czwarte miejsce ulegając w meczu o brąz drużynie z Rzeszowa 5-6 (karny na 2s przed końcem meczu).

Czytaj więcej...

Tenis stołowy

Zakończone zostały rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt w składzie: Amelka Przybylska i Samanta Kusiak po wygraniu zawodów na szczeblu miejskim i powiatowym, w zawodach rejonowych zajęła VII miejsce.

Chłopcy w składzie: Michał Tarapacki, Krzysztof Stabryła i Karol Hrywniak, wygrała zawody miejskie, w powiatowych zajęła II, a w rejonowych VI.

Czytaj więcej...

Zakończenie rozgrywek Szkolnej Ligi Unihokeja o Mistrzostwo Sanoka 2018

IMG 20180426 181437mZa nami rozgrywki Szkolnej Ligi Unihokeja o Mistrzostwo Sanoka. W niezmiennej formule od początku - spotkania przez 5 tygodni (co tydzień w innej szkole ), po południami, w czasie wolnym. Naszej reprezentacji nie udało się sięgnąć po dziewiąte zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, w 16-to letniej historii.

Po emocjonujących meczach musieliśmy uznać wyższość SP4, której gratulujemy.

Czytaj więcej...

Półfinał wojewódzki w pływaniu

Świetnie zaprezentowali się nasi pływacy podczas półfinału wojewódzkiego w pływaniu w kategorii ID. Na pływalni w Lesku okazali się najlepsi w sztafetach 6x25m st. dow. zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Awansowali do zawodów finałowych, które planowane są pod koniec maja.

Czytaj więcej...

Sukces Maćka Czopora

W dniach 28.04.-5.05.2018 r. odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych (dyscyplina szachy) w miejscowości Sypniewo k/Jastrowia (województwo wielkopolskie).

Uczeń SP 1 (klasa 7d) Maciej Czopor grał w grupie do lat 14. Zagrał rewelacyjnie od początku do końca. Zdobył 8 pkt.z 9 wygrywając 7 partii i 2 remisując, zostając tym samym MISTRZEM POLSKI W SZACHACH KLASYCZNYCH DO LAT 14.

Czytaj więcej...