Nasze sukcesy

Kangur Matematyczny

logo kangourouOtrzymaliśmy wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2018, który odbył się w naszej szkole w dniu 15 marca 2018 r.

Najlepszy wynik w szkole - bardzo dobry - uzyskał uczeń klasy 5b, Błażej Skrzeszewski, startujący w kategorii Beniamin.

Wyróżnienia otrzymało jedenastu uczniów.

Czytaj więcej...

Festiwal Piosenki Polskiej Bieszczadok

bieszczadokmDnia 8.05.2018r. odbył się Festiwal Piosenki Polskiej Bieszczadok, organizowany przez MDK w Sanoku.

W kategorii zespół klasy 4-6 wyróżnienie otrzymały Aleksandra Potocka i Oliwia Śliwiak, uczennice klasy 4d.

W kategorii solista kl.7 i gimnazjum: 1 miejsce zajęła Natalia Kozak, natomiast 2 miejsce Dominika Stec. Serdecznie gratulujemy dziewczynom.

Czytaj więcej...

Konkurs sportowy „Baw się z nami”

W czwartek 17.05.2018 w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w „Baw się z nami”. Aura popsuła plany i konkurs zamiast na Orliku odbył się w sali gimnastycznej.

Do zawodów stanęły drużyny z trzech szkół: SP Strachocina, SP 4 Sanok i SP 1 Sanok. Zawodnicy rywalizowali w 7 konkurencjach, w których musieli wykazać się szybkością, skocznością, koordynacją ruchową i celnością.Po emocjonującej walce zwyciężyła reprezentacja naszej szkoły, drugie miejsce zajęła SP 4 Sanok, a trzecie drużyna ze Strachociny.

Naszą szkołę reprezentowali:

Czytaj więcej...

Konkurs Piosenki w Wiśniowej

Wczoraj tj.16.05.2018 r. już po raz 11 odbył się Międzynarodowy Konkurs Piosenki w Wiśniowej.

Reprezentowały nas uczennice klas 7 - Dominika Stec, Natalia Huczko i Natalia Kozak.

W kategorii zespoły dziewczyny zajęły 2 msc.

Czytaj więcej...

Piłka ręczna

Czwarte miejsce piłkarzy ręcznych w województwie!!!

W rozgrywkach piłki ręcznej chłopców uczestniczyło ponad 200 drużyn z całego województwa. Chłopcy z naszej szkoły wygrali kolejno zawody powiatowe, rejonowe oraz półfinał wojewódzki.

27.04.2018r. w Przemyślu odbył się finał wojewódzki. Szczypiorniści z SP1 zajęli czwarte miejsce ulegając w meczu o brąz drużynie z Rzeszowa 5-6 (karny na 2s przed końcem meczu).

Czytaj więcej...

Tenis stołowy

Zakończone zostały rozgrywki w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt w składzie: Amelka Przybylska i Samanta Kusiak po wygraniu zawodów na szczeblu miejskim i powiatowym, w zawodach rejonowych zajęła VII miejsce.

Chłopcy w składzie: Michał Tarapacki, Krzysztof Stabryła i Karol Hrywniak, wygrała zawody miejskie, w powiatowych zajęła II, a w rejonowych VI.

Czytaj więcej...