Nasze sukcesy

Zakończenie rozgrywek Szkolnej Ligi Unihokeja o Mistrzostwo Sanoka 2018

IMG 20180426 181437mZa nami rozgrywki Szkolnej Ligi Unihokeja o Mistrzostwo Sanoka. W niezmiennej formule od początku - spotkania przez 5 tygodni (co tydzień w innej szkole ), po południami, w czasie wolnym. Naszej reprezentacji nie udało się sięgnąć po dziewiąte zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, w 16-to letniej historii.

Po emocjonujących meczach musieliśmy uznać wyższość SP4, której gratulujemy.

Czytaj więcej...

Półfinał wojewódzki w pływaniu

Świetnie zaprezentowali się nasi pływacy podczas półfinału wojewódzkiego w pływaniu w kategorii ID. Na pływalni w Lesku okazali się najlepsi w sztafetach 6x25m st. dow. zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Awansowali do zawodów finałowych, które planowane są pod koniec maja.

Czytaj więcej...

Sukces Maćka Czopora

W dniach 28.04.-5.05.2018 r. odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych (dyscyplina szachy) w miejscowości Sypniewo k/Jastrowia (województwo wielkopolskie).

Uczeń SP 1 (klasa 7d) Maciej Czopor grał w grupie do lat 14. Zagrał rewelacyjnie od początku do końca. Zdobył 8 pkt.z 9 wygrywając 7 partii i 2 remisując, zostając tym samym MISTRZEM POLSKI W SZACHACH KLASYCZNYCH DO LAT 14.

Czytaj więcej...

Gimnastyczki na Mistrzostwach Polski

W dniach 21 – 22 kwietnia 2018 r. odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w kulturystyce i fitness WBBF WFF oraz fitness gimnastycznym dzieci i młodzieży w Hali Łucznik w Bydgoszczy.

W zawodach tych wystartowały uczennice naszej szkoły przygotowane i prowadzone przez pana Mirosława Kaźmierczaka.

Osiągnięcia:

Czytaj więcej...

Drużynowe Biegi Przełajowe - Finał

W dniu 23.04.2018 w Kolbuszowej odbył się Finał Wojewódzki Drużynowych Biegów Przełajowych. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie aż w czterech kategoriach.

Dziewczęta

Klasy IV i młodsze: 4 miejsce

Czytaj więcej...

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

W sobotę 14 kwietnia w Rzeszowie odbył się XX WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ, w którym reprezentowały naszą szkołę uczennice z klasy 3a i 3e (Emilka Chrzan, Maja Babiarz,Justyna Czwerenko, Ula Kurzeja, Marysia Kmiotek, Małgosia Sieniawska, Zuzia Łagodzic, Julia Krzanowska, Iga Dudek, Zuzia Krok) w kategorii zespół klasy 1-3 oraz Natalka Kozak w kategorii solista klasy 6-7, Natalka Huczko, Dominika Stec i Natalka Kozak w kategorii zespół.

Konkurs ten zakończy się dla dziewczyn ogromnym sukcesem.

Czytaj więcej...