Nasze sukcesy

Omnibus Matematyczny

Uczniowie z naszej szkoły brali udział w konkursie "OMNIBUS MATEMATYCZNY 2018" organizowanym przez SP nr 2 w Ustrzykach Dolnych.

Do finału zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Czytaj więcej...

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Uczeń naszej szkoły Krzysztof Dymek odniósł wielki sukces zostając laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu.

Przez kilka miesięcy Krzysztof zmagał się z trudnymi zadaniami i wymaganiami postawionymi przez Organizatora przechodząc przez trzy etapy Olimpiady, podczas których rozwiązywał testy gramatyczno-leksykalne online, nagrał filmik na zadany temat oraz odbył rozmowy przez komunikator Skype z wykładowcami WSJO.

Czytaj więcej...

KONKURS NA NAJLEPSZEGO ANGLISTĘ W POWIECIE

20 marca w byłym Gimnazjum nr 1 w Sanoku odbyła się VI edycja konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka. Konkurs skierowany był do uczniów dawnych szkół gimnazjalnych, a jego cele to, między innymi, rozwijanie zainteresowań uczniów związanych z nauką języka angielskiego, motywowanie uczniów do nauki i wspieranie ich uzdolnień, wyłonienie i nagrodzenie uczniów zdolnych oraz inspirowanie nauczycieli do podejmowania różnorodnych działań w pracy z uczniem zdolnym.

Czytaj więcej...

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce Dziewcząt

gimnastykamWe wtorek, 20 marca br w Zarzeczu koło Rzeszowa odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w gimnastyce.

Drużyna dziewcząt w składzie: Amanda Gembalik, Klaudia Hnat, Aleksandra Lenart i Julia Żuchowska, zajęła X miejsce.

Dodatkowo wicemistrzynią województwa w skokach przez skrzynię została Julia Żuchowska z klasy IID. Natomiast w wieloboju Amanda Gembalik, uczennica klasy VIIA wywalczyła miejsce VI, natomiast tuż za nią, z taką samą liczbą punktów, uplasowała się Julia Żuchowska.

Gimnastyka chłopców

21 marca 2018 r. w Zarzeczu odbył się finał wojewódzki w gimnastyce chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Reprezentacja naszej szkoły w stawce 8 drużyn zajęła 4 miejsce. 

Indywidualnie podwójnym złotym medalistą został Przemysław Sech.

Czytaj więcej...

Laureaci Międzyszkolnego Konkursu "Zimowe fantazje”

Z dumą informujemy, że trzecioklasiści z naszej szkoły zajęli 2 miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie "Zimowe fantazje” objętym honorowym patronatem przez Burmistrza miasta Sanoka Tadeusza Pióro który odbył się 6 marca 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Sanoku.

Reprezentanci trzecich klas pod opieką p. Aliny Statkiewicz, która pełniła także rolę jurora dzielnie zmagali się z różnorodnymi zadaniami wykazując się umiejętnością pięknej recytacji wierszy o tematyce zimowej, znajomością reguł ortograficznych, zimowych dyscyplin sportowych, doskonałą pamięcią w czasie gry Memory, umiejętnością współpracy w zadaniach plastycznych, sportowych i intelektualnych związanych tematycznie z zimą.

Czytaj więcej...