Nasze sukcesy

ZŁOTO I SREBRO DLA NASZYCH SZTAFET.

W dniu 19.10.2017 r. w Krośnie odbył się finał wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W rywalizacji wzięła udział reprezentacja dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła po wygranych eliminacjach powiatowych i rejonowych w finale zaprezentowała się bardzo dobrze.

Drużyna dziewcząt w składzie:

Czytaj więcej...

Mistrzostwo Świata w Fitness Gimnastycznym

Uczennice naszej szkoły zdobywają Mistrzostwo Świata w Fitness Gimnastycznym.

14 października 2017 roku w Serbii w miejscowości Pancevo w  Serbii odbyły się Mistrzostwa Świata WORLD CHAMPIONSHIP FIT-KID Federacji WFF I NABBA.

Uczennice naszej szkoły: Martyna Posadzka oddział przedszkolny, Konstancja Iwańczyk klasa 4b, Amanda Gembalik klasa 7a miały zaszczyt znaleźć się w Reprezentacji Polski Teamu Aleksandry Kobielak, gdzie rywalizowały z 17 państwami z różnych stron świata.

Dziewczynki trenują w Uczniowskim Klubie Sportowym, ”Spartanie” w Zahutyniu ich trenerem jest Mirosław Kaźmierczak znany jako Miru Spartan, który również zdobył złoty medal Mistrzostw Świata.

Czytaj więcej...

Sukcesy naszych uczennic

W dniu 1.10.2017 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w zawodach IV GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak w Gdańsku. Zawody te stanowią eliminacje do Mistrzostw Świata na licencji Międzynarodowej Federacji World Fitness Federation.

Do Gdańska przyjechali najlepsi zawodnicy z całej Polski aby walczyć o najlepsze miejsca i móc reprezentować kraj na Mistrzostwach Świata Fitness FIT-KID & Fitness Aerobic, które odbędą się 14.10.2017 w Serbii.

Uczennice bardzo dobrze zaprezentowały się na tych zawodach zajmując:

  • Martyna Posadzka z oddziału przedszkolnego - kat. do 6 lat – I miejsce
  • Konstancja Iwańczyk z kl. 4 c - kat. do 10 lat – X miejsce (najliczniejsza kategoria)
  • Amanda Gembalik z kl. 7 a kat. do lat 13 – IV miejsce.

Uczennice zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata.

Czytaj więcej...