Świetlica Szkolna

Świetlicowy bal karnawałowy

7 lutego 2019r. w szkolnej auli odbył się wielki bal karnawałowy dla wszystkich dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe.

Jak przystało na karnawał, w bogato udekorowanej sali bawiły się dzieci przebrane w najróżniejsze stroje. Wszystkim dopisywały humory i chęć oddania się karnawałowym szaleństwom. Tym razem taneczne trendy wyznaczały dziewczyny z kółka teatralnego „Gamo” działającego przy Zespole Szkół nr 1 w Sanoku, a prowadzonego przez panią Agnieszkę Kutiak.

Czytaj więcej...

Z wizytą w MDK

 

25 stycznia 20019r. grupa III świetlicy szkolnej wraz ze swoją wychowawczynią- p. Aliną Statkiewicz, udała się do MDK w Sanoku, w celu obejrzenia wystawy pokonkursowej „Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia?”.

Pomysłowe, piękne i wykonane różnymi technikami- nagrodzone prace wzbudzały podziw wśród naszych pierwszoklasistów i miejmy nadzieję staną się także źródłem inspiracji podczas tworzenia własnych prac plastycznych.

Czytaj więcej...

"Przeżyjmy to jeszcze raz"

17 stycznia 2019r. w godzinach popołudniowych, w szkolnej auli odbyło się uroczyste spotkanie pod hasłem "Przeżyjmy to jeszcze raz:. Gospodarzami byli uczniowie uczęszczający do III i VI grupy świetlicowej, a gośćmi ich Babcie i Dziadkowie. Gościem specjalnym natomiast była Pani Maria reprezentująca Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Czytaj więcej...

Jasełka w świetlicy

W dniu 16.01.2018r. odbyły się jasełka "Jasność świeci w ciemności” przygotowane przez uczniów III i IV grupy świetlicowej.

Całość przedstawienia ukazującego narodziny Jezusa przeplatana była kolędami, tańcami i wierszami. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami przez licznie zgromadzonych rodziców.

Czytaj więcej...

Pasowanie na Świetlika

Pasowanie na Świetlika i zabawa Andrzejkowa w świetlicy.

Dnia 29.11.2017r. na auli odbyło się Pasowanie na Świetlika. Podczas uroczystości uczniowie musieli przejść próbę: wiedzy, sprawności, smaku, dotyku i uśmiechu. Wszystkie dzieci świetnie poradziły sobie z powierzonymi im zadaniami i po uroczystym pasowaniu przez kierownika świetlicy złożyły ślubowanie.

Czytaj więcej...

Andrzejki w świetlicy

We wtorek, 21 listopada, w piątej grupie świetlicowej odbyła się zabawa andrzejkowa.

Kolorowo ubrani uczniowie klasy 3a i Majka z 3b radośnie spędzili czas na wróżbach i tańcach.

Czytaj więcej...